Кім Девіс отримує перемогу

Кім Девіс перемагає у спробі ACLU  (American Civil Liberties Union) змусити її йти наперекір сумлінню.

Федеральний суддя відхилив спробу ACLU змусити Кім Девіс йти проти сумління при видачі свідоцтв про одруження  одностатевими парам.

Незважаючи на згоду губернатора Метт Бевіна видавати видозмінені свідоцтва про одруження  гомосексуалістам для запобігання порушення  права на совість державного службовця, ACLU  розпочав судовий процес з намаганням змусити Девіс видавати бланки старого зразка.

Кім Девіс є наверненою християнкою, яка відмовляється видавати свідоцтва про одруження гомосексуалістам з своїм ім’ям на бланках, оскільки це б означало її згоду і участь у тому, що  Біблія вважає гріховним. “Це рішення Раю або Пекла”, сказала вона.

Девіс сконтактувалася з законодавцями і колишнім губернатором Стівом Беширом, демократом, щоб знайти рішення, яке б не суперечило її релігійним переконанням і шляхом зміни форми бланку дозволило б її офісу реєструвати одностатеві союзи.

Зрештою, вона провела шість днів у в’язниці у вересні минулого року після того, як суддя Баннінг затримав її за неповагу до суду за відмову видавати свідоцтва одностатевим парам.

“Ті, хто переслідує Кім Девіс вважають, що християни не повинні працювати у державних установах”, сказав сенатор Тед Круз після її арешту.

Після її звільнення, 8 вересня минулого року, кандидати в президенти Майк Хакабі і Тед Круз прийшли привітати її. Після повернення на роботу Девіс дозволила іншим співробітникам видавати свідоцтва нового зразка, що не містять її  ім’я на них.

Але ACLU все одно подала до суду, щоб змусити Девіс видавати старі свідоцтва. Суддя Баннінг написав, що це не було необхідним.

“Є всі підстави вважати, що будь-які видозмінені свідоцтва, видані в період з 14 вересня 2015 року до  20 вересня 2015 року, буде визнано  дійсними відповідно до законодавства Кентуккі, робити повторну видачу непотрібною”, пише суддя Девід Баннінг. “За цих обставин суд вважає прохання  позивача  спірним.”

“З самого початку ми казали, що ACLU не зацікавлена в свідоцтвах про одруження. Вони хочуть голови Кім Девіс,” сказав Ставер. “Вони хочуть змусити  її йти наперекір свому сумлінню. Я радий, що суд відхилив цю залякувальну тактику.”

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh