Ахеджаков: Газпром завдає удару у відповідь

Український блогер Кім Ахеджаков у своєму блозі пише про те, що є такі новини після прочитання яких втрачаєш дар мови. «Газпром» завдає удару у відповідь, але не в суді, як можна було припустити. Там у нього шансів не було. Він наносить удар в Україні руками українських ідіотів, щоб не продовжили контракт з головою «Нафтогазу» Андрійом Коболєвим.

Кім Ахеджаков зазначає, жаба таки задавила половину України. Потрібно розуміти на останньому суді, де «Нафтогаз» виграв у «Газпрому» чергові 5 мільярдів, вони щиро вболівали саме за «Газпром». Нехай краще Україна програє і потрапить в кабалу, лише б не платити великі премії менеджменту «Нафтогазу», яких будуть носити на руках і платити їм непомірні зарплати.

Деяких українців більше влаштовують попередні керівники «Нафтогазу». Одна підписала контракт з Росією з найвищою ціною на газ в Європі, інший купив вишок з переплатою в мільярд. Але зате вони працювали майже безкоштовно і всі спали спокійно, тому що ставка у них була приземленою. Наша логіка така: нехай нам буде гірше, нехай ми будемо в повній дірі і злиднях, лише б хтось не отримав більше, ніж учитель чи двірник.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh