Новини з Австрії

Кількість виписаних штрафів за носіння паранджі в Австрії зростає

З 2017 року В Австрії вступив у силу закон про заборону носіння паранджі і нікаба. Будь-хто, хто приховує своє обличчя на публіці, може бути оштрафований на суму в розмірі до 150 євро. Політично закон спрямований проти традиційних мусульманських паранджі (бурки) і нікабу, але він був сформульований як «релігійно нейтральний» і зачіпає також пилові маски, капелюшки, клоунські та інші маски. Тим не менше, закон передбачає винятки із заборони на приховування за станом здоров’я, на карнавалі або коли маскування професійно необхідна, наприклад, для ремісників, лікарів або клоунів.

Основними жертвами цього закону нині є туристи з Саудівської Аравії.

На їх улюбленому курорті Целль-ам-Зеє (Sbg.) в цьому році було стільки штрафів, як ніколи раніше. В цьому році було складено вже 145 протколів по 50 євро. Цілих п’ять міських поліцейських зайняті наглядом за дотриманням цього закону. Штраф виписується тільки в випадку, якщо після попередження, закон продовжує порушуватися. Також забороняється закривати нижню частину обличчя , за винятком випадків, коли діюча медична довідка підтверджує таку необхідність.

Після заборони на паранджу кількість ночівель туристів із Саудівської Аравії на цьому курорті скоротилося на сім відсотків.

За матеріалами:heute.at
Фото: Pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

17 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.