Українці в Чехії

Кількість померлих пацієнтів від коронавіруса в Чехії досягла шести

У середу, 25 березня, у Чехії померли четвертий, п’ятий і шостий пацієнти з коронавірусною інфекцією COVID-19. Мова йде про літніх пенсіонерів, які страждали від серйозних хронічних захворювань. Коронавірус лише посилив їх стан.

Вранці у празькій лікарні «На Буловце» помер 83-річний чоловік. Інфікування у нього підтвердилося 21 березня. Де заразився пенсіонер – не уточнюється.

Вдень помер 88-річний житель Среднєчешського краю. Він заразився від члена сім’ї і проходив лікування вдома.

Ввечері помер 75-річний пацієнт празькій лікарні Thomayerova nemocnice.

«Він страждав від діабету, хвороби Паркінсона і цілого ряду інших серйозних захворювань, пов’язаних з його віком, у тому числі випробовував проблеми з серцем. Тест на коронавірус виявився позитивним, однак він не був головним причиною його смерті», – заявили в прес-службі медустанови, не уточнивши, де і як заразився чоловік.

Зазначимо, п’ятеро з шести померлих пацієнтів з коронавірусом в Чехії були старше 70 років і страждали від серйозних вікових захворювань. Ще одному було 45 років, він лікувався від раку на пізній стадії. Ніхто з них не помер безпосередньо від коронавіруса (інфекція лише погіршило стан), однак за правилами збору статистики смороду все одно вважаються жертвами COVID-19.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України