Кількість абортів в США кардинально знизилася вперше за 40 років

Такі дані доповіді Інституту Гуттмахера (організації, яка займається дослідженням питань сексуального та репродуктивного здоров’я), представленої в Вашингтоні.

У новій доповіді повідомляється, що щорічна кількість абортів в США стала нижче мільйона вперше з 1975 року.

Починаючи з 1975 року, щорічне число абортів в США перевищувало 1 мільйон.

Президент національної організації «Право на життя» Керол Тобіас сказав в прес-релізі: «Хоча нам ще належить пройти довгий шлях, але цей історичний мінімум є важливим етапом для відновлення повного правового захисту ненароджених дітей. В Інституті Гуттмахера враховували ряд факторів – збільшення використання протизаплідних засобів, обмеження абортів на державному рівні, і т.д., які, можливо, зіграли свою роль – але є один важливий момент, який дійсно вплинув на зниження кількості абортів – це зростаюче почуття серед американців, що аборт не є реальним вирішенням для матерів, для їхніх дітей і для суспільства в цілому».

Тобіас також заявив, що «Ми дуже сподіваємося на те, що новообраний президент Трамп приведе до влади правозахисників, які виступають за збереження життя, і що Конгрес і суд схвалять заходи, які забезпечать більший захист ненароджених. Ми також сподіваємося на те, що країна буде продовжувати рухатися в цьому напрямку, і що ми досягнемо тієї точки, в не настільки віддаленому майбутньому, коли життя кожного буде тільки вітатися».

Звіт Інституту Гуттмахера показує, як знизилася кількість абортів в порівнянні з тим часом, коли аборти були легалізовані по всій країні в 1973 році рішенням Верховного Судді США Роу Уейда. У 2014 році цей показник склав 14,6 абортів на 1000 жінок у віці від 15 до 44 років. У 1981 році число абортів досягло неймовірно високої позначки в 29,3 мільйонів.

Джерело: CNL

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh