Юпітер ледь не вбив Сонячну систему – теоретики

«Розборки» газових гігантів призвели до знищення «Зірки смерті» і могли зруйнувати наше планетарне скупчення на зорі його формування, вважають уфологи.

Раз в 3600 років смертоносна Нібіру навідується в Сонячну систему, проходячи між Юпітером і Марсом. При максимальному зближенні з Землею, Планета Х згубно впливає на її ядро, стаючи причиною масових катаклізмів, стверджують теоретики, посилаючись на шумерські легенди.

Одного разу Нібіру увійшла в Сонячну систему, залишившись в ній назавжди. Колосальне гравітаційне поле Юпітера скоригував звичну траєкторію польоту «Зірки смерті», із-за чого вона кинулася до Сатурна. В результаті космічної аварії, другий за величиною газовий гігант нашої планетарної системи обзавівся плоскими концентричними утвореннями в екваторіальній площині, переконані теоретики. До речі, зіткнення настільки величезних космічних об’єктів могло знищити Сонячну систему на зорі її формування.

Про те, що Кільця Сатурна – це осколки Нібіру, а Юпітер ледь не вбивши підкоряються Світила планети, може говорити одна з офіційних версій появи концентричних утворень біля газового гіганта: Сатурн зіткнувся з великим тілом, розлетівся на шматочки і, з часом, рівномірно распределившимся по його орбіті. Гравітаційного поля недостатньо для «поглинання» Кілець, однак цілком вистачає для утримання їх в екваторіальній площині, говорити наука.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh