Духовне

Київські студенти провели першу онлайн зустріч із вихованцями Кременчуцької колонії

18 вересня 2020 року, київські студенти разом з о. Ярославом Павлюком, Головою Центру Академічного душпастирства, та отцем Костянтином Пантелеєм, керівником Відділу Пенітенціарного служіння Патріаршої курії УГКЦ, провели першу зустріч-знайомство з вихованцями Кременчуцької виховної колонії.

Київські студенти провели першу онлайн зустріч із вихованцями Кременчуцької колонії

Під час першої зустрічі кожен з волонтерів поділився своєю життєвою історією, причинами та бажаннями пенітенціарного служіння. На зустрічі також був присутній колишній ув'язнений, який після звільнення розпочав власну справу і поділився, з якими викликами зіткнувся.

Опісля до вихованців звернувся отець Костянтин. Він наголосив на важливості формування критичного мислення, зокрема у цьому їм можуть допомогти книги. «Читаючи книги ми виходимо на багато більше того, що є навколо себе. Це допомагає нам розвивати бачення життя і розширювати світогляд. Тому, що багатство, яке живе в середині вас – це єдине, що ви зможете подарувати тому, кого ви полюбите», – наголосив душпастир.

На завершення студенти спільно із хлопцями обговорили тему наступної зустрічі. Під час неї учасники роздумуватимуть та ділитимуться  досвідом, посилаючись на книгу «Відвага бути недосконалим».

Підсумовуючи проведений захід, отець Ярослав зазначив: «В такий спосіб хотіли хлопцям показати, що ми про них пам’ятаємо та хочемо допомогти повірити, що вони все ще можуть змінити, але для цього потрібно щодня працювати над собою».

Самі студенти так розповідають про зустріч:« Як для першої зустрічі все пройшло досить добре. Хлопцям було цікаво і ми змогли зробити крок до налагодження контакту з ними. Сподіваюсь, що наступні зустрічі теж будуть для них цікавими і продуктивними», – Софія.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.