Авторські статті

Поліція допомогла киянину повернути свого улюбленця

Киянин Михайло Бойко два місяці шукав свого вкраденого собаку по кличці Бантик. Коли інформація дійшла до першого заступника голови Нацполіції В чеслава Аброськіна, працівники карного розшуку знайшли Бантика і злочинця через два дні.

Аброськін розказав, що допомогти знайти собаку попросив його бойовий побратим. Також цю історію розповів власник собаки Михайло Бойко на своїй сторінці в соцмережі Facebook

“Божевільні були два місяці! Багато болю і страждань пережито! Багато зусиль і ресурсів витрачено! Найпотужніша підтримка людей! Хочеться сказати спасибі особисто кожному, хто співпереживав разом з нами! Але є особливі люди, з карного розшуку, імена яких я не можу розголошувати без вас не було б цього дня. Величезне спасибі Національній поліції!”, – пише Михайло Бойко.

“Дуже здивувався такому проханню, тому що серйозна людина в неділю приїхала просити зайнятися пошуком цуценяти. Більше того, мене вразило те, що це просила мене зробити людина, яка пройшла вогонь і воду, дивом вижила, а тут… Бантик. Сказав, що дуже болить за “хлопчика” – він страждає вже два місяці і не припиняє пошук”.

“Не зміг відмовити і звернувся з проханням до працівників Департаменту карного розшуку Нацполіції. Може, хтось мене не зрозуміє, але сьогодні на одну щасливу людину стало більше”, – сказав Аброськін.

А тут можна переглянути історію викрадення Бантика.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України