Авторські статті

Судан – наступна держава, де будуть відновлювати конституційний порядок російські найманці

Російські найманці з ПВК, що раніше воювали на Донбасі і в Сирійській арабській республіці, будуть перекинуті в нову гарячу точку, на цей раз – в Африку.

Російських найманців з ПВК, які воювали за сирійського диктатора Башара Асада і сепаратистів “ЛНР”/”ДНР”, під поглядом добровольців переводять у Судан, де ті беруть участь в боях на стороні президента Омара Башира, передає “УСН-1492news” з посиланням на “Російську службу Бі-Бі-Сі”.

Про перекидання в африканську країну розповів один з найманців-“іхтамнетов” на умовах анонімності. Російських бойовиків з ПВК у даний момент масово відправляють в Судан.

За словами одного з військових експертів, у РФ зараз немає вагомих підстав відправляти своїх найманців саме в Судан. Отже, воєнна активність Москви саме в цій країні, швидше за все, “показовий виступ”, де Путін і Ко хочуть переконати світову громадськість у тому, що Росія здатна проектувати силу”.

Як раніше повідомлялося, сирійська опозиція завдала військам союзника Путіна, сирійського диктатора Башара Асада серйозна поразка під Хамою.

Додамо, що експерт з Росії припустив, в яких ще гарячих точках, крім Сирії і України, скоро з’єднання бути російські “зелені чоловічки”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України