Право

Кіберполіція обміняється досвідом із Тренінговим центром прокурорів України у сфері кібербезпеки

Сьогодні, 9 вересня, начальник Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак та директорка Тренінгового центру прокурорів України Олеся Отраднова підписали меморандум про співпрацю та партнерство.

Кіберполіція обміняється досвідом із Тренінговим центром прокурорів України у сфері кібербезпеки

Відтепер сторони співпрацюватимуть у сфері наукової, методичної, навчальної та інформаційної діяльності з питань протидії кіберзлочинності, обмінюватимуться досвідом у форматі навчань, семінарів і лекцій. Також передбачено розроблення пропозицій і рекомендацій до проєктів законів та інших нормативно-правових актів з питань протидії правопорушенням, вчиненим у кіберпросторі. 

Очільник Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак зазначив, що така співпраця сприятиме ефективнішій протидії злочинам, вчиненим відносно наших громадян у кіберпросторі.

«У рамках меморандуму передбачається подальше навчання прокурорів, підвищення їхніх професійних навичок та обізнаності у кіберсфері. Для цього наші фахівці нададуть Тренінговому центру весь необхідний навчальний контент, а також поділяться практичним досвідом», –  зауважив Олександр Гринчак. 

Кіберполіція обміняється досвідом із Тренінговим центром прокурорів України у сфері кібербезпеки

Директорка Тренінгового центру прокурорів України Олеся Отраднова підкреслила, що це – перший меморандум, який підписав центр з органами правопорядку.  

«Таке об’єднання зусиль двох потужних правоохоронних інституцій є пріоритетним, оскільки безпека у кіберпросторі є важливою складовою життя, особливо під час карантинних заходів, коли суспільство все більше «переходить» у віртуальний світ», – сказала Олеся Отраднова.

Нагадаємо, Департамент кіберполіції уклав меморандум про співпрацю із Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».  

Департамент кіберполіції Національної поліції України

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України