Життя

Хто краде ваше здоров’я у складний час

Гроші можна заробити. Роботу можна знайти. Навіть стосунки можна створити нові. Але лише в тому випадку, якщо буде головний капітал – здоров’я. Психічне, фізичне та психологічне. Якщо з цим капіталом все добре, решта прийде.

Бережіть своє здоров’я — фізичне та психічне. Все інше прийде…

Не давайте себе злити. Сердити. Дратувати. Особливо якщо доводиться стримувати емоції і терпіти погане обходження. Тому що ви заплатите своїм здоров’ям. Це важливо пам’ятати.

Ніні здоров’я треба поберегти. Воно за складних годин складає наш головний капітал. Гроші можна заробити. Роботу можна знайти. Навіть стосунки можна створити нові. Але лише в тому випадку, якщо буде головний капітал – здоров’я. Психічне, фізичне та психологічне. Якщо з цим капіталом все добре, інше прийде.

Був такий лікар наприкінці 18 століття доктор Джон Хантер. Дуже вчена людина, яка вивчала практично всі хвороби. Він навіть заражався ними спеціально, щоб більше дізнатися про причини і знайти найкращий засіб профілактики та лікування. І слова цього доктора Хантера наводить у своїй роботі філософ Пітир Сорокін. Дуже правильні слова, хоча їм двісті років.

Цей лікар захворів на ангіну. Зрозумів, після якого контакту це сталося. Згадавши свої почуття. І сказав так: «Моє життя перебуває у владі будь-якого шахрая, який зможе мене розсердити». я антагоністичного роду, як один з факторів кардіосудинних, респіраторних, гастрокишкових, відільних, шкірних, ендокринних та мочостатевих порушень, так само як епілепсії та головного болю».

І був цілком правий. Тримайтеся подалі від шахраїв, які викрадають ваше здоров’я. Злюють вас, сердять, змушують виправдовуватися і принижуватися, дратують навмисне, кажуть образливе. Не треба віддавати свою життя у їхні руки. Жадібні і загребущі.

Здоров’я треба берегти більше грошей. Це наш головний капітал…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України