Авторські статті

Хочете український ВМФ? Так ось він – яхти олігархів під час війни

Яхта Косюка довжиною 87 м, водотоннажністю близько 2000 тонн – це 40 артилерійський катер Гюрза водотоннажністю 50 тонн (які, до речі, чомусь в 2012 р коштували 2.8 млн дол, а в 2017 р 12.0 млн дол) або один новітній корвет, про кращих з них можна прочитати тут 

А є ще майже така ж яхта у Медведчука, але найбільше яхт приписують олігархові з Дніпра – Ігорю Коломойському. Зараз нардеп, а в минулому журналіст Сергій Лещенко повідомляв, що плавуча імперія бізнесмена налічує 4 човни і вартує за приблизними підрахунками $ 165 млн. Сама пафосна з них, мабуть, називається Trident, що в перекладі означає “тризуб”. Вона 65 метрів в довжину, може перевозити 15 гостей і стільки ж членів екіпажу, оснащена ліфтом і вертолітним майданчиком. Зараз ця яхта знаходиться біля берегів грецького острова Міконос, відомого своїми білосніжними селами. До речі, поряд плаває 40-метрова яхта по-скромніше під назвою Apostrophe.

Джеймс Клефан, співробітник однієї з європейських фрахтових компаній стверджує, що її купив нардеп Віталій Хомутиннік. Човен був зроблений за спецзамовленням і обійшовся молодому політику в $ 56 млн.

Але повернемося до Коломойського. Інший човен олігарха з початку червня стоїть на Французькій Рив’єрі в марині Канн. Ще два – в даний момент пришвартовані на італійському острові Сардинія, правда в різних портах – прочитайте тут.

Уявляєте скільки можна купити корветів і підводних човнів, продавши всі ці накрадені яхти, та й на добудову своїх фрегатів і крейсера в Україні ще залишиться.

Але і це ще не все, скільки яхт поменше у злодійкуватих прокурорів, суддів і бізнесменів, не внесених до декларації, взагалі ніхто не рахував, але ж варто поставити на них крупнокаліберний кулемет і протизенітний ракетний комплекс і штурмовий катер готовий. Так робили всі країни під час Другої Світової війни.

Передбачаючи обурені вигуки, хочу запитати: Камази, Богдани і трактора брали на потреби армії то можна було, а яхти, куплені на вкрадене в українців, чому ні? –  прочитайте тут.

А пара сотень таких катерів, ще й оснащених БПЛА, створить для ВМФ таку масу цілей, що жоден флот не впорається.

У зв’язку з вищевикладеним стверджую – ФЛОТ МОЖНА ПОБУДУВАТИ ЗА МІСЯЦІ, а не за півстоліття!

P.S Знайшовся розумник, який повідомив, що пластиковий катер точно потоне від ракети, а Гюрза від ракети не потоне? Але не сказав який ідіот хто дасть дозвіл стріляти найменшою ракетою Х-35, призначеною для ураження есмінців в 5000 тонн, вагою в 600 кг, по катеру в 20-30 тонн? А якщо і почнуть стріляти ракетами по катерах, то де знайти стільки ракет? І чи наведе ракета на пластиковий катер, та ще й коли той маневрує на 50 вузлах? Це все одно що Голкою або стрілою стріляти по БПЛА. А в якості противокорабельних ракет можна використовувати одноразові БПЛА з кумулятивним або кумулятивно фугасним БЧ, з дальністю польоту під 100 км, так що трохи не покажется. Залишилося тільки все це розмістити на катери і ударний катер готовий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України