Війна РФ проти України

Харківський бронетанковий завод розпочав нову модернізацію танка Т-64 зразка 2022 року

Харківський бронетанковий завод (ХБТЗ) починає нову модернізацію танків Т-64 зразка 2022 року.

Передає Мілітарний.

Директор Державного підприємства «Харківський бронетанковий завод» Герман Сметанін розповів про підсумки роботи підприємства і про плани на 2022-й рік.

«На початку 2021 року ми займалися ремонтом лінійних машин Т-64БВ, паралельно, освоювали ремонт танка Т-64БМ2, відновлювали БМ-2, займалися модернізацією командирського танка БВК. Одне слово, особливо у плані конструкторсько-технічної роботи рік видався динамічним і плодотворним», – зазначив Герман Сметанін.

В Харкові починають нову модернізацію танка Т-64 зразка 2022 року

Танк Т-64БМ2 під час параду Незалежності України. Фото: Радіо Свобода

Минулого року, попри заминку, ХБТЗ підписав угоди на виготовлення Т-64БМ2, уся партія яких була виготовлена до кінця 2021 року, розповів директор підприємства.

Щодо замовлень на 2022 рік, Герман Сметанін повідомив, що один з контрактів уже підписано. Підприємство завантажене до вересня.

Про роботи з модернізації Т-64 Збройних сил України, директор харківського заводу сказав: «Тепер починаємо роботи з танком Т-64 2022, на якому вже зробили певні оновлення».

В Харкові починають нову модернізацію танка Т-64 зразка 2022 року

Фото: WarOnline.org

Нагадуємо, що у Харкові під час освоєння ремонту і модернізації на танк Т-64БМ2 було встановлено тисячосильний двотактний опозитний 6-ти циліндровий дизельний двигун 6ТД. Бойова машина стала більш маневреною, попри незначне збільшення ваги у зв’язку з підвищеним броньованим захистом.

На танк встановлено багато модернізованих елементів, які збільшують тактико-технічні характеристики.

Це зокрема нічні приціли командира, навідника, механіка-водія, решіткові кормові протикумулятивні екрани в кормі танка. Встановлено окрему камеру для командира, дві радіостанції тощо.

В Харкові починають нову модернізацію танка Т-64 зразка 2022 року

Модернізований командирський танк Т-64БВК. Фото: ДК «Укроборонпром»

Окрім цього, «Харківський бронетанковий завод» уперше провів глибоку модернізацію командирського танка Т-64БВК для Збройних сил України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України