Авторські статті

Керченський міст може впасти цієї зими, – російський експерт

Поки російська влада активно займається пропагандою про будівництво Керченського мосту, анонсує “розширення”, перекриваючи тим самим доступ до протоки, сама конструкція вже дуже скоро ризикує повністю обвалитися.

Принаймні, такої думки дотримується відома правозахисниця з РФ Олена Васильєва. Жінку днями настільки дістали “ватники” з цього приводу, що вона вирішила більше не мовчати.

Експерт наголошує: знадобиться щонайменше два десятиліття, аби відновити системи зрошення, всі водні канали та посівні території, які очікує занепад, а грунт зовсім не придатний для будь-яких сільськогосподарських робіт. Врожаю практично немає – і не дивно, більшість прилеглих виноградників знищили, а прісна речовина під землею робить свою справу.

“Керченський міст завалиться швидше за все цієї зими. Вже дві платформи провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там – розлом земної кори, дна як такого немає, мул. Відомо, що амплітуда коливання до 20 см у рік, тобто переміщення кори в цьому місці, тому й не будували міст. Крім того, будівництво моста не погоджено з Україною – а це порушення міжнародних норм”, – зазначила вона.

Васильєва підкреслила, що українська сторона має повне право на подачу позову до міжнародного суду в Гаазі – тоді міст доведеться розбирати у найкоротші терміни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України