Авторські статті

Католики допоможуть очистити річку Нармаду в Індії

Католики приєдналися до індусів у штаті Мадхья-Прадеш в Індії, щоб спробувати врятувати річку від забруднень, через які вода у ній стає токсичною.

Архієпископ Лео Корнеліо Бхопала приєднався до Narmada Seva Yatra (Марш на захист Нармади) разом з головним міністром штату Шиврадж Сінгхом Чоуханом, який пройшов через Хошангабад 16 січня.

Марш планується завершити 11 травня після того, як буде пройдено 1077 кілометрів річки, які проходять через штат. Річка, довжина якої 1312 км, тече на захід, протікає через два інших штати і впадає в Аравійське море.

Група з більш ніж 100 осіб, у тому числі індуські аскети, активісти і політичниі лідери планують пройти увесь шлях. Мешканці навколишніх сіл вітатимуть їх, коли вони проходитимуть через їх селища та супроводжуватимуть до сусіднього села, створюючи ефект реле.

Архієпископ Корнеліо розповів, що «це необхідно, щоб очистити річку, інакше уся держава зіштовхнеться з серйозною кризою, котра буде пов’язана з водою. Це колективна відповідальність усіх, щоб гарантувати, захист річки», сказав він ucanews.com.

Владика повідомив, що тисячі людей, в основному індуїстІв, зібралися, щоб спостерігати за маршем. «Католицька Церква завжди вірила в захист навколишнього середовища,» – наголосив він.

Кілька священиків, монахинь і дітей з християнських шкіл супроводжуватимуть владику і була обіцяна підтримка християнської спільноти.

Джерело: Католицький Медіа-Центр

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України