Католицький капелан-десантник поставив рекорд американської армії за швидкістю бігу

Священик Лука Віллеберг, який служить капеланом в 82-й парашутно-десантній дивізії США, побив рекорд швидкості всієї американської армії під час маршу на 12 миль (більше 21 км).

Священик пробіг марафонську дистанцію всього за одну годину і 42 хвилини.

«Вважаю, Бог благословив мене хорошим здоров’ям і здатністю до бігу. Сподіваюся, що зможу надихнути деяких парашутистів своїми досягненнями», – каже священик, який в армії має ранг капітана.

Для священика Луки піший марш на 12 миль був останнім випробуванням на міцність після важкої 10-денної підготовки в престижній десантно-штурмовій школі. Перед цим капелан досконало опанував цілий набір навичок – від підйому і спуску по канату з вертольота до медичної підготовки.

«Я переконаний, що капелани покликані бути кращими в армії з духовної міцності, моральної поведінки, фізичної підготовки, розвитку розуму, знанні техніки. Таким чином ми можемо зробити віру привабливою для тих, кому служимо», – каже священик.

Священик Лука Віллеберг народився в Польщі, отримав священичі свячення в США в 2008 році, а в 2014 році став капеланом в американській армії. Встиг зі своїми солдатами цілий рік прослужити в дуже небезпечному Афганістані і отримав медаль Бронзової зорі – одну з найцінніших в американській армії.

«Для мене це служба Богові і людям. Поважати Бога і Його шляхи – значить пропонувати мій скромний і недостатній, але, сподіваюся, благочестивий приклад моїм парашутистам в 82-й парашутно-десантній дивізії», – каже капелан.

«Кожен день я молюся і намагаюся йти за прикладом Христа, шукаючи шляхів, щоб любити і служити. З першого дня, коли я став лейтенантом, я вважав цю можливість своїм привілеєм і честю», – сказав священик-офіцер.

Джерело: catholic.by

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh