Духовне

Католицький харизматичний рух святкує золотий ювілей. Побажання Папи

Католицький рух харизматичної віднови – це цінний засіб Святого Духа для екуменізму. Таку думку висловив Папа Франциск у своєму посланні учасникам відзначення «золотого ювілею» Харизматичної Віднови, що розпочалися в Римі 31 травня 2017 р., а їх кульмінаційним моментом стане екуменічне чування з Папою Франциском, що відбудеться у надвечір’я П’ятидесятниці в суботу, 3 червня.

«Разом з вами дякую Богові за ці 50 років величної дії Святого Духа, що дала життя рухові благодаті, яким є Католицька Харизматична Віднова. Вітаю із золотим ювілеєм!» – зазначив Святіший Отець, додаючи: «Оскільки кожне діло Святого Духа веде до єдності у різноманітності, Святий Дух бажав, щоб цей рух народився екуменічним».

Далі, у посланні до ювілятів, Папа Франциск підкреслив: «Ви є цінним засобом Святого Духа для того, щоби прямувати вперед разом з іншими братами-християнами, єднаючись в молитві та в праці для потребуючих, “прямуючи до спільної Євхаристійної трапези”, як я говорив у Єгипті, коли ми молитися разом з Папою Тавадросом».

Святіший Отець заохотив членів католицьких харизматичних рухів залишатися вірними словам Ісуса, Який молився за єдність учнів, звертаючись до Отця: «Щоби світ увірував, що Ти мене послав». Отож, слід шукати єдність задля місії.

Організатором святкових заходів є Міжнародна Служба Католицької Харизматичної Віднови та «Католицьке Братерство». У святкуваннях беруть участь приблизно 30 тисяч учасників, і не лише католиків, але й представники євангеликів та п’ятидесятників із 130 країн світу. Серед заходів – велике екуменічне молитовне чування на давньоримському іподромі Circus Maximus у суботу, 3 червня, в якому також візьме участь Папа Франциск. Натомість у неділю, учасники святкувань будуть на площі Святого Петра у Ватикані молитися під час Святої Меси, яку Глава Католицької Церкви очолить з нагоди П’ятидесятниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh