В Австралії духовенство закликає проголосувати на референдумі за збереження традиційного визначення шлюбу

24 серпня 2017 року завершується законодавчий термін для визначення того, чи буде Австралія проводити загальнонаціональний референдум з питання про зміну юридичного визначення шлюбу. Якщо прихильники референдуму виконають всі вимоги закону про референдум до цього терміну, тоді плебісцит з питання про шлюб повинен відбутися в період з 12 вересня по 7 листопада цього року.

Австралійський католицький єпископат закликав віруючих, щоб в разі, якщо референдум все ж відбудеться, голосувати проти зміни визначення шлюбу в австралійському законодавстві, повідомляє СКГ.

Католицький єпископат Австралії в своєму посланні нагадав віруючим, що шлюб – не тільки таїнство Церкви, а й взагалі фундамент людського суспільства, особливо – через виняткову роль обох батьків у вихованні дітей. Зміна визначення шлюбу, як відзначають австралійські єпископи, свідомо веде до того, щоб створювати сім’ї без тата і мами і в реальності тим самим позбавити дитину, принаймні, одного з батьків. Таким чином, інтереси і схильності дорослих будуть поставлені над правами дитини, відзначається в посланні.

Зміна визначення шлюбу, на думку католицького єпископату Австралії, призведе також і до загроз, пов’язаних з правом на свободу віросповідання і свободу слова і переконань.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh