Авторські статтіНовини

Католицькі і Православні єпископи США виступили на захист життя

Провідні прелати Конференції католицьких єпископів Сполучених Штатів Америки та єрархи Асамблеї канонічних православних єпископів США зробили спільну заяву про священну недоторканність життя.

22 січня католики і православні проведуть спільну акцію на захист священного дару життя.

«Наші спільноти твердо наполягають на священній недоторканності життя, віруючі – поряд з багатьма людьми інших традицій і доброї волі – засмучені юридичними обставинами, які полегшують аборт», – йдеться в заяві. Документ також викриває «культурні феномени», які представляють аборт як єдиний вибір для вагітних жінок, що зазнають труднощів.

«Ми нагадуємо світові про наше спільне вчення про те, що життя починається в ранні моменти ембріонального розвитку, і життя на всіх стадіях його розвитку священне. Ми засуджуємо переривання життя як відповідь на небажані вагітності або як метод подолання соціально-економічних проблем», – підкреслюють православні та католицькі єрархи Америки.

«Ми підтримуємо тих матерів і подружні пари, які, незважаючи на труднощі, приймають рішення віддати перевагу вагітності її перериванню. У той же час, однак, ми закликаємо тих, хто, можливо, надав перевагу аборту, навернутися до Христа з розкаяними серцями, прагнучи подолати своє горе через Його прощення, милосердя і зцілення», – заявили єрархи Православної і Католицької Церков США.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.