Католицька Церква в Монголії готується до свячень першого священика з корінних жителів

28 серпня в катедральному соборі Св. Петра і Павла в Улан-Баторі апостольський префект цього регіону Венсеслао Сельга Паділья рукоположить в священики молодого диякона Йосифа Енхі-Баатара, який отримав підготовку в Південній Кореї.

Католицька громада Монголії вважається наймолодшою у світі. Перші місіонери прибули сюди лише в 1992 році, після падіння комуністичної ідеології. Через 20 років в країні налічувалося вже близько тисячі монгол, які прийняли католицьку віру. В цілому християни становлять сьогодні близько 2% тримільйонного населення Монголії, де більшість віруючих сповідують буддизм.

На даний момент в Монголії несуть своє служіння близько 20 місіонерів і 50 монахинь. Для маленької католицької громади цієї країни свячення священика з корінних жителів є приводом для великої радості і надії на майбутнє цієї молодої Церкви, як підкреслив священик Ентоні Чантрі, керівник Міжнародного католицького місіонерського товариства, що зібрав в минулому році більш 615 тисяч євро для фінансування будівництва храмів і навчання священиків в Монголії. Церкві в цій країні всього 24 роки. Дипломатичні відносини між Монголією і Святим Престолом були встановлені в 1992 році. Тоді ж була заснована місія в Улан-Баторі, ввірена пастирській турботі місіонерів зі Згромадження Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії. У 2002 році місія була зведена в ранг апостольської префектури.

У бесіді з кореспондентами агентства Asia News монгольські католики також висловили радість у зв’язку з тим, що у них нарешті буде пастир, котрий вільно говорить на монгольській мові і розуміє, як поєднати християнську віру з місцевими традиціями. Багато висловили надію, що слідом за рукоположением Енхі-Баатара і інші католицькі юнаки Монголії відчують покликання до священства.

Діяльність Католицької Церкви в Монголії отримує схвалення місцевої влади і приносить чимало плодів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh