Новини

Картина епоксидною смолою-як намалювати?

Картина епоксидною смолою — техніка з області флюїдного живопису, тобто абстрактне мистецтво. Після висихання матеріал стає кристально чистим і має сильний блиск. Ви можете змішувати рідкі або порошкоподібні кольорові пігменти для своїх робіт зі смолою, створюючи що захоплює ефекти за допомогою блискіток, декоративних каменів і різних кристалів.

Як малювати картину епоксидною смолою

На додаток до фактичного лиття творів мистецтва з смоли, це також ідеальна обробка картин, створених за допомогою інших матеріалів для малювання. Наприклад, ви можете полити смолою свої масляні, акрилові або акварельні картини. Крім того, вони будуть захищені від вицвітання і механічних впливів.

Основа для картини з епоксидної смоли

Оскільки смола досить важка, полотно не рекомендується використовувати в якості поверхні для малювання. Матеріал буде прогинатися, сприяючи витіканню смоли до центру. Готові набори картин, які продаються в нашому онлайн офісі включають грунтовані дерев’яні поверхні.

Малювальною основою для картини з епоксидної смоли можуть бути наступні матеріали:

 • дерево;
 • скло;
 • метал;
 • бетон.

У будь-якому випадку слід використовувати тільки не вбираючі поверхні, інакше смола зникне. Дерев’яна основа з епоксидною смолоюhttps://brushme.com.ua/ua/catalog/14815-naboryi-dlya-tvorchestva-epoxy-resin-art/ складається з жорстких фанерних панелей, які стабільні, тому дуже добре підходять для даної речовини.

Набір для картини епоксидною смолою

Повний набір для створення картини з епоксидної смоли — всі необхідні елементи для малювання.

Складові комплекту:

 • основа для фарбування;
 • епоксидна смола;
 • акрилові барвники;
 • дерев’яні палички;
 • пластикові разові стаканчики;
 • разові перчаткі;
 • сухий пігмент;
 • затверджувач;
 • захисна плівка;
 • додаткові декоративні елементи (блискітки, декоративне каміння і різні кристали);
 • інструкція.

У наборі ви знайдете все необхідне, щоб зробити свою першу картину зі смоли. До кожного комплекту додається інструкцію про те, як крок за кроком створити своє перше творіння.

Епоксидна смола для малювання

Різні виробники розробили спеціальні фарби з високим вмістом пігментів для фарбування епоксидної смоли. Вони ідеально підходять для малювання абстрактних картин. Ці кольори бувають у вигляді порошкоподібних пігментів або рідких, висококонцентрованих акрилових фарб.

Малювання епоксидною смолою, з чого почати?

Перш ніж почати створювати свої роботи зі смоли, ви повинні підготувати робоче місце. Рекомендується обклеїти основу для малювання малярським скотчем, щоб його можна було легко видалити з нижньої сторони готової картини.

Розвести смолу треба відносно швидко та вилити на поверхню, вони швидко тверднуть, тому слід заздалегідь знати, що і де ви бажаєте малювати. В готових наборах завжди є інструкції, які виступають відмінним керівництвом навіть для новачків.

При малюванні епоксидною смолою використовується 3 різних способи:

 1. Resin Art — це спосіб малювання епоксидною смолою. В цьому випадку речовина надає малюнку особливу глибину і глянцевість, чому вони приголомшливо виглядають в інтер’єрі та на фотографіях. Тут ви можете проявити повну свободу творчості, спробувати різні фарби та візерунки. Багато художників додають до картин камені, блискітки.
 2. Petri art — це техніка фарбування смоли алкогольними чорнилами, які завжди поводяться непередбачувано, створюють незвичайний і унікальний ефект.
 3. Geode art — це техніка імітації зрізу каменю в смолі. У роботі використовують барвники і наповнювачі — кварцовий пісок, скляна крихта, камені для імітації природного каменя.

Виберіть для себе найбільш відповідний малювальний матеріал, щоб застосувати в роботі ту чи іншу техніку.

Картина з епоксидної смоли в інтер’єрі

Глянцеві картини з епоксидної смоли привертають увагу своєю виразністю. Вони дуже добре виглядають в сучасних, простих інтер’єрах домів й офісів, додаючи нотку незвичайності, а завдяки блиску — елегантну обробку. Якщо хтось із вас зацікавився неповторною прикрасою, зробленою своїми руками, то обов’язково купіть готовий набір для творчості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України