Фотогалерея

Андрій Данилко показав свою обраницю. Світлини

Андрій Данилко, який також відомий під сценічним псевдонімом “Вєрка Сердючка”, нарешті показав, як виглядає його дівчина. Артист поділився деталями свого особистого життя, які до цього ретельно приховував.

Український шоумен протягом багатьох років зустрічається з Інною Білоконь, яка виконувала роль мами Вєрки Сердючки. Правда, мало хто знав про відносини виконавця. Один Данилко, виконавець EL Кравчук вирішив поділитися знімками зі своїми читачами, кого насправді любити Данилко. Це було зроблено для того, щоб не ходили всякі чутки щодо орієнтації шоумена.

Як можна побачити з світлин, які потрапили в мережу, відносини у пари досить насичені. Закохані встигли помандрувати по багатьом країнам світу. Так, на одній з фотографій, Інна та Андрій пристрасно цілуються на курорті Маямі. Мабуть, закохані не соромляться виявляти своїх почуттів.

"Карты раскрыты": Андрей Данилко показал свою избранницу. ФОТО

В ролі люблячого чоловіка шоумена досить дивно бучити. Тим не менш, шанувальники дуже раді за 46-річного артиста, що нарешті-то в його житті настала пора закоханості. Фанати сподіваються, що незабаром виконавець запланує з Інною дітей, адже вік вже молодий.

Раніше ми повідомляли про те, що пішов з життя знаменитий український вчений.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України