Техно

Карти Google полегшать життя туристам, показуючи маршрут в доповненій реальності

Тепер шансизаблукати в незнайомому місті зведені до нуля

Розвиток доповненої реальності паралельно з віртуальної дає розробникам можливість надавати розважальне, цікаве і просто корисне, яким рядові користувачі зможуть насолоджуватися без дорогих VR-систем, що обмежують рух і збивають з пантелику новачків. Досить просто мати смартфон з підтримкою сучасних AR-фішок.

Схожі думки допомогли Google модернізувати «Карти», додавши в сервіс функцію Live View, яка зараз активно тестується в закритому доступі. Вона показує прокладений маршрут в доповненої реальності, поєднуючи стандартну карту, що знаходиться в нижній частині дисплея, з великими об’ємними маркерами і покажчиками, що з’являються у вільному просторі на екрані. У недалекому майбутньому ця особливість дозволить здорово полегшити життя туристам, не змушуючи при цьому витріщатися в карту, пропускаючи цікаві моменти і місця у своїх подорожах.

Дана особливість вже деякий час перебувала на стадії закритого тестування, будучи доступною певному колу осіб Local Guides (Місцеві експерти) на смартфонах Pixel. Тепер же випробувати її може кожен, для чого достатня натиснути на кнопку «Напрямки» і вибрати «Пішки». Правда для цього знадобиться iPhone з підтримкою ARKit або Android-смартфон з ARcore, а також «Перегляд вулиць від Google».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.