Авторські статті

Карл Волох про боротьбу з бурштинової мафією: вчорашнє зображення Зеленського а-ля “Бацька” здатне призвести хіба що до пересування ліжок у старому борделі

Популярний блогер Карл Волох у своєму блозі пише про те, що він не вважає себе великим фахівцем в бурштиновому справі і не знає, наскільки всі цифри коректні, але, коли доводилося бачити розрахунки вартості рекультивації землі і відновлення лісу в місцях видобутку. І ця цифра була дуже порівнянна з вартістю видобутих корисних копалин, особливо тому, що їх пошуки ведуться навмання, точного залягання жили ніхто не знає, відповідно, відновлювати слід площа набагато більшу, ніж та, де йде ефективний видобуток.

Карл Волох пише, це означає в реальності ті, що ніякої цивілізований промисел тут поки що неможливий, які закони і постанови не приймалися. Прибуток він може давати тільки в разі піратської видобутку і варварського руйнування земель і лісів. Відповідно, є тільки два варіанти розвитку подій: зупинити мафіозний бізнес повністю і другий варіант – залишити все, як є.

Блогер зазначає, перший нереальний без силових або навіть збройних сутичок з місцевими людьми і майже неминучі жертви. Попередня влада політично цього собі дозволити не могла, отже, ситуація докорінно не змінилася, тому навряд чи зважиться і нова. Другий набагато ймовірніше, навіть, якщо хтось з бенефіціарів ненадовго і зменшить оберти. «Словом, вчорашнє зображення а-ля Батька здатне призвести хіба що до пересування ліжок у старому борделі», – резюмував Карл Волох.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.