Новини

Каркасні будинки в сучасному будівництві

Каркасні будинки
Каркасні будинки

Сучасне будівництво постійно розвивається і все частіше використовує в якості будівельних методик найбільш оптимальні за ціною і термінами виконання. Ще нещодавно прокотилася хвиля по Європі про ефективність канадських будиночків, як малоповерхових будівель і ось ця методика вже в Україні.

Треба сказати, що каркасні будинки повністю підтвердили свою актуальність і поступово встановлюються на багатьох ділянках російських регіонів. Щоб поставити каркасний дім, необхідно чітко уявляти собі технологію даного будівництва і розбиратися у всіх тонкощах. Будь-який школяр розуміє, що похідна від каркасних будинків – це каркас. У даному випадку мається на увазі попередньо виготовлена з дерев’яних дощок конструкція будинку, на яку в процесі будівництва, на яку навішуються інші будівельні матеріали.

Відповідно, поняття каркасно-щитові будинки включає в себе обробку щитовими панелями. А ось каркасні панельні будинки обробляються з допомогою залізобетонних панелей. Всі частини каркасу ретельно обробляються спеціальними складниками, що оберігають всю структуру від гниття, загоряння і пошкодження комахами. Перш ніж встановлювати каркас на ділянці, необхідно створити стрічково-полегшений монолітний або стовпчастий фундамент. Як тільки він стане досить твердим, починається будівництво каркасного будинку. Для утеплення внутрішнього простору стін використовуються спеціальні утеплювачі з мінеральної вати або базальту і вони представлені у вигляді плит. В якості стін використовується будь-який обраний для цих цілей матеріал, а саме: цегла, плитка з імітацією природного каменю, фасадна плитка, фасадна штукатурка. Для монтажу міжкімнатних перегородок використовується спеціальні каркасні плити з утеплювачем, які забезпечують зниження рівня шуму в будинку і зводять до мінімуму можливість протягів.

Все оздоблення всередині будинку проводиться за допомогою різних оздоблювальних матеріалів, а саме: гіпсокартону, фанери, цементно-стружкової плити, що ламінує, панелі, вагонки і так далі. В якості покрівлі вибирається найбільш варіант, що оптимально підходить до кліматичних умов. Можна підібрати плоску, м’яку або скатну покрівлю. Сучасні покрівельні покриття настільки різноманітні, що не відразу можна підібрати щось до фасаду будівлі. І тим не менш є варіанти, які є найбільш популярними: натуральна черепиця, гнучка черепиця, ондулін, металочерепиця, оцинкований лист.

На сьогоднішній день стоїть велика проблема з придбанням дійсно доступного житла. На щастя, з появою можливості будівництва каркасних будинків, люди отримали прекрасну можливість вселятися в нові та сучасні будинки, вартість яких не перевищує вартість хорошої двох – трикімнатної квартири за містом. Природно всі каркасні будинки повинні бути побудовані з суворим додержанням технологічних процесів і на високопрофесійному рівні. І це під силу будівельним бригадам, які неодноразово виробляють всі етапи будівництва від початку і до кінця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.