Духовне

«Карітас» Європи об’єднують зусилля навколо теми міграції та розвитку

«MIND», що є акронімом англійських слів «Migration Interconnectedness Development» (Міграція, взаємозв’язок, розвиток) – це назва нової ініціативи, яка залучила одинадцять представництв «Карітас» Європи у проект, присвячений темі міграції та розвитку. Цей проект, що фінансується Європейським Союзом, покликаний підвищувати чутливість громадянського суспільства та національних і європейських інституцій щодо складного зв’язку між міграцією та розвитком. Про це читаємо в статті часопису «L’Osservatore Romano».

«Карітас» Австрії, що очолює здійснення проекту, разом з «Карітас» Італії, Бельгії, Голландії, Словаччини, Словенії, Чеської Республіки, Португалії, Швеції, Баварії (Німеччина) та «Карітас Європи», протягом трьох років працюватимуть над вивченням таких стратегічно важливих тем, як глибокі причини міграції, суспільство, що приймає мігрантів, процеси інтеграції. Завдяки цьому приватні структури, підприємства, школи, волонтерські організації, журналісти й політики матимуть змогу поглибити свої знання щодо цих актуальних проблематик.

Через проект «Mind» Європейський Союз дає європейським «Карітас» можливість посилити вже широко здійснювану працю на відповідних територіях на користь інтеграції мігрантів. Адже кожен може зробити свій внесок у досягнення цілей сталого розвитку, зокрема, через будування людяного та солідарного суспільства, що прямує до спільного добра.

Трирічний проект здійснюватиметься на загальноєвропейському, національних та місцевих рівнях, залучаючи різних партнерів і представників громадянського суспільства, які вже заанґажовані у проекти в згаданій сфері. Завдяки набутому досвідові, вони зможуть посилити мережі солідарності, задіяні в сприяння цілісному людському розвиткові. Адже очевидно, що міграції та розвиток є взаємопов’язаними, що робить дедалі необхіднішим дослідження й вивчення цього явища, як і належного формування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України