Духовенство закликаю відкрити сучасність жителям периферії Амазонії в Бразилії

«Охорона культури і спадщини – дуже важливі, але Амазонія – не музей», – зазначив кардинал Тарксон. «Ми маємо допомогти її мешканцям відкритись на сучасність, інноваційність, розвиток. Вони не можуть залишатись в тилі», – додав він.

В перерві між засіданнями Синоду глава ватиканської дикастерії у справах інтегрального розвитку людини говорив про необхідність долучити тих, хто перебуває на периферії Амазонії, до інтегрального розвитку людства. «Наша дикастерія працює з цією метою від першого дня, а теперішній синод є ланкою в ланцюгу. Впродовж усього часу ми слідкуємо за його розвитком, починаючи від перших зустрічей Папи Франциска із суспільними рухами» – зазначив кардинал Тарксон. – «Хоча мій підрозділ глибоко задіяний у душпастирські потреби тубільних народів, ми усвідомлюємо інші їх потреби», – додав єрарх.

«Амазонію не можна вважати музеєм. Ми маємо допомогти її мешканцям відкритись на сучасність, інноваційність і розвиток. Одним зі способів є запропонувати усім народам можливості користуватись сонячною енергією і сучасними засобами комунікації», – розповів він в інтерв’ю для Радіо Ватикану. – «Ми маємо розпізнавати ті фактори, які сприяють розвитку і загальному добру, не наносячи шкоди їх культурі, але полегшуючи життя і приносячи комфорт. Душпастирська турбота має охоплювати ясне бачення і програму, які полегшують і поширюють розвиток мешканців Амазонії у сфері сучасності та інновацій. Мешканці Амазонії не повинні залишатись в тилу».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh