Духовне

Духовенство закликаю відкрити сучасність жителям периферії Амазонії в Бразилії

«Охорона культури і спадщини – дуже важливі, але Амазонія – не музей», – зазначив кардинал Тарксон. «Ми маємо допомогти її мешканцям відкритись на сучасність, інноваційність, розвиток. Вони не можуть залишатись в тилі», – додав він.

В перерві між засіданнями Синоду глава ватиканської дикастерії у справах інтегрального розвитку людини говорив про необхідність долучити тих, хто перебуває на периферії Амазонії, до інтегрального розвитку людства. «Наша дикастерія працює з цією метою від першого дня, а теперішній синод є ланкою в ланцюгу. Впродовж усього часу ми слідкуємо за його розвитком, починаючи від перших зустрічей Папи Франциска із суспільними рухами» – зазначив кардинал Тарксон. – «Хоча мій підрозділ глибоко задіяний у душпастирські потреби тубільних народів, ми усвідомлюємо інші їх потреби», – додав єрарх.

«Амазонію не можна вважати музеєм. Ми маємо допомогти її мешканцям відкритись на сучасність, інноваційність і розвиток. Одним зі способів є запропонувати усім народам можливості користуватись сонячною енергією і сучасними засобами комунікації», – розповів він в інтерв’ю для Радіо Ватикану. – «Ми маємо розпізнавати ті фактори, які сприяють розвитку і загальному добру, не наносячи шкоди їх культурі, але полегшуючи життя і приносячи комфорт. Душпастирська турбота має охоплювати ясне бачення і програму, які полегшують і поширюють розвиток мешканців Амазонії у сфері сучасності та інновацій. Мешканці Амазонії не повинні залишатись в тилу».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України