Кардинал Мюллер закликав католиків Канади обороняти життя

Кардинал Герхард Мюллер закликав жителів Канади не переставати боронити життя навіть після програшу в боротьбі з евтаназією. Після рішення парламенту і Верховного Суду смерть за побажанням стала дійсним фактом.

Префект Конгрегації науки віри назвав цей факт великою трагедією. Евтаназія є злом не лише сама по собі, але її легалізація створює токсичну і згубну суспільну патологію, яка в непропорційний спосіб вдаряє по найслабших членах суспільства. Тому слід переконувати канадійців, щоб прагнули до анулювання цього помилкового рішення. У цій справі слід виграти – наголосив глава ватиканської дикастерії.

Він також зазначив, що в теперішній ситуації слід перш за все дбати про юридичні гарантії для лікарів, які не згідні брати участь у цій процедурі. Він наголосив, що католики мають багато що розповісти сучасним суспільствам і повинні це говорити публічно, незважаючи на те, чи звучить це популярно. Як інформує польська редакція Радіо Ватикан, кардинал Мюллер говорив на цю тему під час зустрічі з Католицьким інститутом біоетики в катедрі св. Михаїла в Торонто.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh