Духовне

Кардинал Краєвський після відвідин Бородянки: бракує сліз і слів

Разом з Апостольським нунцієм в Україні кардинал Кондрад Краєвський відвідав Бородянку, де вони помолилися Хресну дорогу. «Ми переживаємо Великий тиждень, Велику п’ятницю, коли можемо з’єднатися з Ісусом і піднятися з Ним на хрест, тому що після Страсної п’ятниці… я знаю, що буде неділя Воскресіння», – зазначив він в інтерв’ю для ватиканських медіа.

Вже втретє після початку широкомасштабної війни кардинал Конрад Краєвський, папський роздавач милостині, приїхав в Україну, щоб засвідчити близькість Папи. Тепер він перебуває в Києві, куди він привіз подарунок від Папи для українських медичних закладів – карету швидкої допомоги, яку передав кардіологічній лікарні в Києві. У п’ятницю, 15 квітня 2022 року, кардинал Краєвський разом з Апостольським нунцієм в Україні архиєпископом Вісвальдасом Кульбокасом відвідали селище Бородянку, що перебувало під окупацією російських військових, які вчинила численні злочини проти цивільного населення. Тут ієрархи в приватний спосіб помолилися Хресну дорогу.

У коментарі для ватиканських медіа кардинал Краєвський сказав: «Саме тепер ми з нунцієм повертаємося до Києва з цих місць, важких для кожної людини у світі. Там досі лежить багато загиблих, ми бачили братську могилу, де щонайменше 80 людей поховані без імені та прізвища. І бракує сліз, слів. Добре, що є віра і що ми перебуваємо у Великому тижні, Великій п’ятниці, коли можемо з’єднатися з Ісусом і піднятися з Ним на хрест, тому що після Страсної п’ятниці… я знаю, що буде неділя Воскресіння. І, можливо, Він пояснить нам все своєю любов’ю і змінить усе навіть у нас самих: цю гіркоту і це страждання, які ми несемо кілька днів, а особливо від сьогодні».

Джерело: Vatican News

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.