Авторські статті

«Капітуляція призведе до війни!»: Портников пояснив, в чому небезпека прагнення Зеленського до миру з Росією

Журналіст Віталій Портников у своїй колонці на сайті «Еспрессо» пише, що президент України Володимир Зеленський, який постійно обіцяє українцям світ, повинен пам ” ятати, що насправді він може призвести до капітуляції перед Москвою. У свою чергу, це загрожує масштабним громадським вибухом всередині України і, в результаті цього, повномасштабна війна з окупантом. До того ж, публіцист прокоментував певну зацикленість українського лідера на темі світу.

«Володимир Зеленський буквально в кожному своєму зверненні говорити про необхідність якомога швидшого завершення війни. І це цілком зрозуміло. Новому главі держави нічим більше похвалитися навіть перед власними прихильниками. Переважна частина змін, які він пропонує, катастрофічно непопулярна. Українці не підтримують відкриття ринку землі – я навіть не стверджую, правильно це чи ні, це просто даність. Влада не має можливості знизити комунальні тарифи. Більшість у парламенті розсипається зі страшними скандалами. І це тільки початок ерозії дилетантської влади», – пише Портников.

За його словами, з урахуванням таких умів Зеленському залишається хіба що говорити про світ. Тім не менш, адресує президент свої послання тільки українцям, але не поспішає вимагати цього від лідера країни-агресора Володимира Путіна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України