Авторські статтіНовини

Капеланів УГКЦ нагородять Почесною відзнакою «Хрест військового капелана»

Сьогодні сто двадцять військових капеланів УГКЦ, які здійснювали і зараз здійснюють своє служіння в зоні АТО отримають з рук Блаженнішого Святослава Почесну відзнаку «Хрест військового капелана».

Згідно із Положенням, Почесна відзнака «Хрест військового капелана» вручається військовим капеланам за відданість і вірність у звершенні капеланського служіння серед військовослужбовців Збройних сил та інших військових формувань України. У комплект нагороди входить також знак відзнаки і грамота про нагородження.

Священнослужителі, які отримали почесне відзначення, можуть використовувати його згідно з кан. 388 ККСЦ. Почесну відзнаку «Хрест військового капелана» носять як ієрейський хрест.

Довідка:

3 жовтня 2006 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви заснував Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. Метою цього Департаменту є створення постійно діючої системи забезпечення пастирської опіки військовим – вірним УГКЦ на всій території України, та координація цієї діяльності.

Керівник цього Департаменту подає клопотання про нагородження Почесною відзнакою «Хрест військового капелана».

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.