Капеланів УГКЦ нагородять Почесною відзнакою «Хрест військового капелана»

Сьогодні сто двадцять військових капеланів УГКЦ, які здійснювали і зараз здійснюють своє служіння в зоні АТО отримають з рук Блаженнішого Святослава Почесну відзнаку «Хрест військового капелана».

Згідно із Положенням, Почесна відзнака «Хрест військового капелана» вручається військовим капеланам за відданість і вірність у звершенні капеланського служіння серед військовослужбовців Збройних сил та інших військових формувань України. У комплект нагороди входить також знак відзнаки і грамота про нагородження.

Священнослужителі, які отримали почесне відзначення, можуть використовувати його згідно з кан. 388 ККСЦ. Почесну відзнаку «Хрест військового капелана» носять як ієрейський хрест.

Довідка:

3 жовтня 2006 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви заснував Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. Метою цього Департаменту є створення постійно діючої системи забезпечення пастирської опіки військовим – вірним УГКЦ на всій території України, та координація цієї діяльності.

Керівник цього Департаменту подає клопотання про нагородження Почесною відзнакою «Хрест військового капелана».

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh