Новини з Австрії

Канцлер Австрії Себастіан Курц викликаний для дачі свідчень у комітет з розслідування справи Ібіци

«Звичайно, я відповім на запитання, на які зможу», — сказав Себастьян Курц ще до своєї появи у парламентської комісії з розслідування справи на Ібіці. В 10 годин ранку канцлер запрошений туди в якості свідка. Опозиція — SPÖ, Neos і АПС — хочуть націлитися на нього, але Курц вже дав зрозуміти, що нічого не зможе сказати нового про відео, тому що знає про нього не більше, ніж публіка.

Червоні і NEOS також хочуть розпитати Курца про його зустрічі з колишнім босом АПС Штрахе і сьогоднішніми босами АПС Норбертом Хофером і Гербертом Киклем в його квартирі у Відні-Мейдлинг. Вони підозрюють, що там йшлося про «роздачу постів для ÖVP і АПС». Зокрема, була досягнута домовленість про призначення колишнього політика АПС Пітера Сидло правління Casinos Austria AG (CASAG), а натомість Томас Шмід (ÖVP) ставши єдиним членом правління державної холдингової компанії ÖBAG.

У будь-якому випадку Курц не відіграє ніякої ролі у розслідуванні. Раніше опубліковані СМС-повідомлення між ним і Штрахе цілком нешкідливі.

Екс-міністр фінансів Хартвіг Легер, його наступник Гернот Блюмель і бос ÖBAG Томас Шмід також будуть опитані сьогодні і завтра. Опитування може бути особливо незручним для останнього.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото: https://www.oe24.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України