Канцлер Австрії Себастіан Курц викликаний для дачі свідчень у комітет з розслідування справи Ібіци

«Звичайно, я відповім на запитання, на які зможу», — сказав Себастьян Курц ще до своєї появи у парламентської комісії з розслідування справи на Ібіці. В 10 годин ранку канцлер запрошений туди в якості свідка. Опозиція — SPÖ, Neos і АПС — хочуть націлитися на нього, але Курц вже дав зрозуміти, що нічого не зможе сказати нового про відео, тому що знає про нього не більше, ніж публіка.

Червоні і NEOS також хочуть розпитати Курца про його зустрічі з колишнім босом АПС Штрахе і сьогоднішніми босами АПС Норбертом Хофером і Гербертом Киклем в його квартирі у Відні-Мейдлинг. Вони підозрюють, що там йшлося про «роздачу постів для ÖVP і АПС». Зокрема, була досягнута домовленість про призначення колишнього політика АПС Пітера Сидло правління Casinos Austria AG (CASAG), а натомість Томас Шмід (ÖVP) ставши єдиним членом правління державної холдингової компанії ÖBAG.

У будь-якому випадку Курц не відіграє ніякої ролі у розслідуванні. Раніше опубліковані СМС-повідомлення між ним і Штрахе цілком нешкідливі.

Екс-міністр фінансів Хартвіг Легер, його наступник Гернот Блюмель і бос ÖBAG Томас Шмід також будуть опитані сьогодні і завтра. Опитування може бути особливо незручним для останнього.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото: https://www.oe24.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh