Новини з Австрії

Канцлер Автрії Себастіан Курц особисто зателефонував протестувальнику-власнику фітнес-центру

Власник фітнес-студії з Амштеттена (Нижня Австрія) відкривається сьогодні, незважаючи на заборону. Відео, в якому він оголосив про відкриття, викликало хвилювання в Інтернеті і федеральному канцлеру Себастіану Курцу довелося взяти в руки свій мобільний телефон.

У четвер власник фітнесу викликав змішані почуття у своїх читачів, коли оголосив, що знову відкриється в понеділок, незважаючи на заборони. «Від підтримки до коментарів з відкритими погрозами — все було у коментарях», — сказав 33-річний про свої бурхливі вихідні. І врешті-решт подзвонив сам канцлер Австрії. «Доброго , каже канцлер Курц», — цими словами політик представився босові FitFAM Крістофу Хайдеру в суботу о 9:54 вечора.

«Курц звучав дуже розумно і солідно. Канцлер розмовляв зі мною в цілому двадцять хвилин. Він терпляче розповів про фонд для підприємців, з якого держава може покрити до 75 відсотків постійних витрат, і навіть пообіцяв додаткову допомогу від канцелярії». Канцлер був вражений рішучістю підприємця і наприкінці бесіди сказав, що «впевнений, що все буде добре».

Але телефонний дзвінок не зміг змусити підприємця передумати. «Я відкриваю свою студію. І не просто так, а тому, що я хочу показати приклад». За заявою Крістофа, в його центрі діють ті ж стандарти гігієни, що і в соляріях, косметичних салонах і на тренуваннях спортсменів. «Я вимагаю рівності для всіх підприємців».

Те, що він забув згадати в розмові: після закінчення кризи він хотів би запросити канцлера в свій спортзал. «Це було б ще більшою честю для мене». Поки канцлер ще не прокоментував це. Але всім відомо, що він любить займатися спортом і до кризи часто відвідував спортзал.

За останніми даними власник фітнес-клубу все ж відступив. Близько 9 години ранку в понеділок він виступив перед представниками ЗМІ та поліції зовні клубу. Крістоф підкреслив, що він не був ні стронником теорії змови. Він просто хотів «зробити заяву» і вказати на відсутність рівного ставлення. Після виступу фітнес-центр залишився закритим.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото: zVg

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України