Канцлер Автрії Себастіан Курц особисто зателефонував протестувальнику-власнику фітнес-центру

Власник фітнес-студії з Амштеттена (Нижня Австрія) відкривається сьогодні, незважаючи на заборону. Відео, в якому він оголосив про відкриття, викликало хвилювання в Інтернеті і федеральному канцлеру Себастіану Курцу довелося взяти в руки свій мобільний телефон.

У четвер власник фітнесу викликав змішані почуття у своїх читачів, коли оголосив, що знову відкриється в понеділок, незважаючи на заборони. «Від підтримки до коментарів з відкритими погрозами — все було у коментарях», — сказав 33-річний про свої бурхливі вихідні. І врешті-решт подзвонив сам канцлер Австрії. «Доброго , каже канцлер Курц», — цими словами політик представився босові FitFAM Крістофу Хайдеру в суботу о 9:54 вечора.

«Курц звучав дуже розумно і солідно. Канцлер розмовляв зі мною в цілому двадцять хвилин. Він терпляче розповів про фонд для підприємців, з якого держава може покрити до 75 відсотків постійних витрат, і навіть пообіцяв додаткову допомогу від канцелярії». Канцлер був вражений рішучістю підприємця і наприкінці бесіди сказав, що «впевнений, що все буде добре».

Але телефонний дзвінок не зміг змусити підприємця передумати. «Я відкриваю свою студію. І не просто так, а тому, що я хочу показати приклад». За заявою Крістофа, в його центрі діють ті ж стандарти гігієни, що і в соляріях, косметичних салонах і на тренуваннях спортсменів. «Я вимагаю рівності для всіх підприємців».

Те, що він забув згадати в розмові: після закінчення кризи він хотів би запросити канцлера в свій спортзал. «Це було б ще більшою честю для мене». Поки канцлер ще не прокоментував це. Але всім відомо, що він любить займатися спортом і до кризи часто відвідував спортзал.

За останніми даними власник фітнес-клубу все ж відступив. Близько 9 години ранку в понеділок він виступив перед представниками ЗМІ та поліції зовні клубу. Крістоф підкреслив, що він не був ні стронником теорії змови. Він просто хотів «зробити заяву» і вказати на відсутність рівного ставлення. Після виступу фітнес-центр залишився закритим.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото: zVg

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh