Канада шукає іммігрантів
Канада шукає іммігрантів

Канада шукає іммігрантів для розбудови одного з найбільших своїх регіонів

Згідно з планом, уряд Канади прийме до 2000 заявок іммігрантів в 2017 році, зі збільшенням їх числа в наступні роки, повідомляє immigrant.today.

Якщо нова програма спрацює добре, то число місць може збільшитися протягом наступних двох років.

Джон МакКаллум, федеральний міністр імміграції, сказав, що імміграційна складова буде регулюватися в основному провінційними урядами і залежати від їх конкретних потреб.

Канада шукає іммігрантів

“Ми будемо відкриті для різних фахівців, будемо працювати з кожним урядом, щоб розробити план, який підійде для тієї чи іншої провінції з акцентом на конкретні професії”, – сказав він.

У той час як програма буде пілотним проектом в Атлантичній Канаді, вона може стати моделлю для решти країни в майбутні роки.

Ця нова стратегія створена для поліпшення майбутнього регіону. Вона спрямована не тільки на збільшення числа іммігрантів, але також на поліпшення інфраструктури, маркетингу регіону на міжнародному рівні і створення робочих місць в області чистої енергії, так як Атлантична Канада прагне до розвитку низьковуглецевої економіки.

Прем’єр провінції Ньюфаундленд і Лабрадор Дуайт Бал сказав, що в той час як збільшення імміграції необхідно, це зовсім не означає, що існуючі резиденти, які є безробітними, не будуть братись до уваги. Бал також підкреслив, що імміграційний план є лише одним з п’яти кроків в новій стратегії зростання Атлантичної Канади. Подробиці будуть оголошені пізніше.

Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh