Новини з Австрії

Кожне третє ДТП з пішоходами в Австрії відбувається на пішохідному переході

У минулому році 1 225 пішоходів отримали травми (кожен п’ятий – серйозно) і 12 осіб загинули в ДТП на переходах в Австрії і тому Verkehrsclub Österreich VCÖ закликає до вдосконалення правил, наприклад, заборони на зупинку і стоянку перед переходами з нинішніх п’яти до десяти метрів, а також до зниження швидкості руху.

Правила дорожнього руху (StVO) передбачають, що водії транспортних засобів можуть наближатися до захисних маршрутів тільки на такій швидкості, щоб вони могли зупинити транспортний засіб перед «зеброю».

«На жаль, статистика нещасних випадків показує, що це правило дуже часто ігнорується», – розповів представник VCÖ Крістіан Гратцер.

Швидкість часто визначає різницю між життям і смертю. Автомобіль має гальмівний шлях одинадцять метрів при швидкості 30 км / год, а при при 50 км / год вже має гальмівний шлях майже 24 метри. Якщо пішохода збивають на такій швидкості, це відповідає падінню з висоти майже десяти метрів, пояснив представник клубу.

Крім того, відіграє негативну роль і бум на позашляховики, збільшення кількості пікапів і автофургонів – все більше і більше високих транспортних засобів паркується перед зебрами і, таким чином, закриває огляд пішоходам, що збираються перейти вулицю.

У порівнянні з федеральними землями, кількість ДТП на переходах було найвищим у Відні – 454, випереджаючи Верхню Австрію (170), Нижню Австрію (156) і Штирію (147).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України