Війна РФ проти України

Кадиров закликав “вагнерівців” вступати до його батальйону “Ахмат”

За даними Генштабу ЗСУ, за добу українські захисники знищили ще 560 російських окупантів і десятки одиниць техніки ворога. З початку повномасштабного вторгнення росія втратила вже понад 193 тисячі своїх воїнів.

Разом з тим, голова ПВК “Вагнер” пригожин опублікував відео із заявою, що найманці вийдуть із Бахмута до тилових таборів 10 травня. Він пояснив це потребою “зализати рани” та приреченістю на “безглузду загибель”. Голова ПВК Вагнер пригожин заявив про великі втрати в живій силі, початок контрнаступу ЗСУ та снарядний голод.

Водночас терорист з Чечні рамзан кадиров запропонував замінити пригожина у Бахмуті. Після цього пригожин заявив, що його підрозділи передадуть позиції в Бахмуті загону “Ахмат” із Чечні. Наслідувала відповідь – кадиров закликав “вагнерівців” вступати в його батальйон “Ахмат”.

Радник глави МВС України Антон Герашенко вважає, що ситуація з ПВК “Вагнер” показує, що регулярна армія РФ більше ні на що нездатна, а кадирову тепер доведеться відповідати за свої слова та відправляти своїх бійців у найгарячішу точку.

“У ПВК “Вагнер” дуже хороші, сміливі, необхідні, потрібні у тому числі нам теж люди, бо вони знають місцевість. Якщо ви залишитеся з нами, я вам обіцяю, що ми дамо більше, створимо кращі умови, ніж сьогодні у вас . Ми постараємося, щоб все було у вас на найвищому рівні”, – заявив Кадиров.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України