Техно

Кабмін запускає “Мрію”: що відомо про додаток

Кабмін України ухвалив спеціальну постанову про запуск освітнього цифрового застосунку “Мрія”, який відкриває абсолютно нові можливості сучасної цифрової освіти.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій України – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

“Це буде абсолютно нова сутність і підхід до освіти – з програмами розвитку здібностей учнів і шкалою успішності. “Мрія” допоможе самореалізуватися, дасть зручний доступ до знань і можливість будувати індивідуальні освітні траєкторії”, – прокоментував Федоров.

За його словами, у застосунку буде бібліотека контенту, який потрібен конкретній дитині, інформація про освітні програми, курси, позашкільні активності, олімпіади, гуртки, а також відеоматеріали.

“А ще буде “Мрія-ID” – електронний учнівський квиток, який працюватиме так само, як і документи в “Дії”. Запуск “Мрії” буде проривом. За якісною освітою – майбутнє”, – наголосив віцепрем’єр.

Нагадаємо, застосунок “Дія” багатофункціональний.

У єОселя можна записатися в чергу на відновлення знищеного війною житла.

Онлайн-шлюб дасть змогу українцям не затягувати зі шлюбом. Пишного весілля не вийде, але оформити стосунки – цілком. Також існує електронна черга для моряків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України