Економіка

Кабінет міністрів запланував зменшити мінімальну температуру у житлових будинках у зимовий час

Не вище +18 °: Кабмін знижує температуру у квартирах

Кабінет міністрів запланував зменшити мінімальну температуру у житлових будинках у зимовий час. Усе це необхідно задля економії енергоресурсів. Так, тепер мінімум становитиме 16°.

Як пише РБК-Україна, рішення про зниження температурного мінімуму для населення з 18-20° до 16 градусів Кабмін може вже найближчим часом.

До речі, таке ухвалення таке рішення планувалося ще минулого тижня, проте, як з’ясувалося, ще не до кінця узгоджено деякі деталі документа.

“Оптимальна температура в будинку має бути в жодному разі не нижчою за 16 градусів. Як в економних країнах розвиненої Європи. Як ми переживемо цю зиму, залежить від кожного з нас”, – заявив міністр Олексій Чернишов.

Як повідомлялося, в умовах війни та військового стану з 1 червня тарифи на комуналку в Україні не змінюватимуть. Українська влада вирішила залишити тарифи незмінними.

В умовах війни українці зіткнулися з безліччю проблем. Щодо комунальних тарифів, то прем’єр-міністр Шмигаль повідомив, що тарифи на комунальні послуги в Україні планують заморозити, доки триває війна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України