Кабакаев: ПАРЄ запрошує до себе терориста з бомбою і одночасно звільняє охорону, тому що стає пацифістом

Літня сесія Парламентської асамблеї Ради Європи – це ганьба. Те, що відбувається сьогодні в ПАРЄ, є прикладом, як треба працювати всім нам. Підтримка Росії такими країнами, як Франція, Німеччина, Італія, Ісландія, Сан-Марино, Туреччина, Нідерланди не виникла сама по собі, над цим їх лобі працювало з тих пір, як їх позбавили права голосу. Про це у своєму блозі пише громадський активіст, блогер Семен Кабакаев.

Він зазначає, росіян не виключили з засідань, їм не забороняли брати участь в обговореннях та дискусіях. Їх просто позбавили права голосу. Не платити гроші і висловлювати своє фу, вони вирішили самі, як контрзаходи проти позбавлення голосу. Сьогодні більшість депутатів апелює до того, що громадяни РФ будуть позбавлені права на захист в ЄСПЛ, що гроші для ПАРЄ потрібні і вони не хочуть вирішувати питання безпеки. При цьому, всім тим, хто так міркує хотілося б сказати, що Росія систематично не виконує всі рішення Європейського суду. Незрозуміло, про який доступ до правосуддя ми говоримо? Наприклад, рішення ЄСПЛ щодо моряків, або щодо кримських татар, які перебувають у в язницях.

За словами Насіння Кабакаева, Росію позбавили права голосу як раз із-за анексії Криму та окупації Донбасу. Про це багато вже забули. Тепер вони кажуть, що це не питання безпеки. Напевно, вже Крим повернули, Донецьку і Луганську області. Напевно, ми це в Україні пропустили? Оксюморон чистої води.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh