Авторські статті

Згідно зі сценарієм Кремля, президентом України стане Медведчук – Портников

У Кремлі заготовлено декілька сценаріїв, і згідно одному з них, наступним президентом України має стати Віктор Медведчук.Така думка прозвучала від Віталія Портнікова, українського журналіста.

«Всі розмови наших патріотів, що українці ніколи вже не помиряться з Росією, тому що будуть пам ” ятати про своїх загиблих, про все інше – за рік це все можна зробити. Не треба ілюзій. За рік буквально. Як тільки домовляться про те, що буде світло в кінці тунелю», – зазначив журналіст. За його словами, після цього буде оголошено, що жителі Донбасу не голосували в 2019 році, тому будуть проведені дострокові вибори президента.

«На них буде балотуватися одна кандидатура. Буде один кандидат, який буде підтриманий більшістю українського суспільства. А всі інші кандидати – у вишиванках – підставні. І вони будуть кричати, що готові воювати з Росією до останнього українця, і всі будуть над ними сміятися. Тому що реальний народний висуванець, герой і кумир, людина, який домовилася з Путіним і про полонених, і про інтеграцію, і про все інше, він буде мати абсолютну підтримку громадян», – підкреслив Портніков, натякаючи, що єдина кандидатура – це Медведчук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України