Політика

Журналіст запропонував позбавити права голосу на виборах бюджетників і пенсіонерів

Журналист предложил лишить права голоса на выборах бюджетников и пенсионеров
Популярний український журналіст Остап Дроздов на своїй сторінці в Facebook пише про те, що нам всім треба якомога швидше відвикати від поганого правила, що одна лише наявність паспорта автоматично робить тобі виборцем. Ні! Весь світ, особливо після обрання президентом США Трампа, рухається до думки, що виборець повинен бути кваліфікованим, а не просто громадянином.

«Це стане основною дилемою для всього цивілізованого світу – як відсікти від виборів всю непродуктивну, плебейську масу, яка взагалі не думає і яка безвідповідально ставиться до виборів. Рано чи пізно доведеться вводити суттєві обмеження виборчих прав», – зазначив журналіст. На думку Остапа Дроздова, право голосу повинна мати лише продуктивна частина суспільства, тобто тільки ті, хто створюють суспільні блага, хто їх тільки пожирає – то до побачення, серед яких бюджетники, пенсіонери, пільговики тощо. «Так, це не демократично, але немає іншого способу змінити політикум, якщо завтра від бюлетеня не відірвати всю цю армію пожирачів суспільних благ», – вважає Дроздов.

Він зазначає, що на виборах голосують ув’язнені в тюрмах, які взагалі ізольовані від суспільного життя. На місцевих виборах голосують приїжджі студенти, які всього-навсього прописані у гуртожитках, а на вихідні «звалюють» до себе додому або військовослужбовці, які тимчасово несуть службу, приїхавши вчора в моє місто з іншого кінця країни, те ж саме з переселенцями. «Усередині країни владу обирають ті, хто нічого для країни не створює. Народ – це дуже погане джерело влади, треба шукати іншого. Над цим починає думати прогресивний світ, якщо позбавити права голосу цілі шари суспільства, то політична картина зміниться кардинально, адже голос бомжа не буде дорівнювати голосові професора», – резюмував журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України