Авторські статті

У РФ знехтували правилами навантаження Кримського мосту

Перед здачею в експлуатацію Кримського моста російська влада знехтувала однією дуже важливою необхідністю – вони повністю не навантажили споруду, як це належить робити. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці заявив журналіст Денис Попович.

Він зазначив, що в свій час в Києві будували багато мостів, і для перевірки міцності максимально їх навантажували. Він опублікував знімки Північного і Південного мостів у Києві, показавши, як перед вводом в експлуатацію їх навантажили дуже важким транспортом. За його словами, на одному фото зображені випробування Південного мосту довжиною 1200 м в столиці України. Він має як автомобільну, так і залізничну частину, і перед його відкриттям для руху в обидва напрямки були пущені завантажені піском самоскиди. Північний міст також навантажували вантажівками з піском, в обидві сторони і по всій довжині мосту.

«Тепер дивимося на відео, де Путін за кермом їде на чолі колони вантажівок, що прямували Кримському мосту. Десяток авто, самим важким вантажем в яких, мабуть, був мужик з черевцем, що сидів поруч з Путіним у кабіні КАМАЗа. Понти для лохторату», – пише Попович.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.