У РФ знехтували правилами навантаження Кримського мосту

Перед здачею в експлуатацію Кримського моста російська влада знехтувала однією дуже важливою необхідністю – вони повністю не навантажили споруду, як це належить робити. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці заявив журналіст Денис Попович.

Він зазначив, що в свій час в Києві будували багато мостів, і для перевірки міцності максимально їх навантажували. Він опублікував знімки Північного і Південного мостів у Києві, показавши, як перед вводом в експлуатацію їх навантажили дуже важким транспортом. За його словами, на одному фото зображені випробування Південного мосту довжиною 1200 м в столиці України. Він має як автомобільну, так і залізничну частину, і перед його відкриттям для руху в обидва напрямки були пущені завантажені піском самоскиди. Північний міст також навантажували вантажівками з піском, в обидві сторони і по всій довжині мосту.

«Тепер дивимося на відео, де Путін за кермом їде на чолі колони вантажівок, що прямували Кримському мосту. Десяток авто, самим важким вантажем в яких, мабуть, був мужик з черевцем, що сидів поруч з Путіним у кабіні КАМАЗа. Понти для лохторату», – пише Попович.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh