Авторські статті

Журналіст: влада займається показухою – в Кагарлик їде парламентський десант – вчити уму-розуму місцевих поліцейських

Як інформує наш сайт, популярний український блогер і журналіст Андрій Капустін на своїй сторінці в Facebook пише, складно зрозуміти логіку, для чого парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності вирішив першого червня провести закрите виїзне засідання в Кагарлицькому поліцейському відділі, оскільки глузду і логіки в цьому піар-подію як би нуль. По-перше, абсолютно незрозумілі цілі і завдання.

За словами Капустіна, парламентарії зберуться, викличуть керівництво Національної поліції і Державного бюро розслідувань, розкажуть, що поліцейським не можна ґвалтувати свідків, зажадають зробити якісь оргвисновки? На цьому, мабуть, все, навряд чи ще щось можуть зробити корисного законодавці, чия основна робота полягає у творі і схвалення законів, а не поїздки незрозуміло куди з різних приводів, які не входять в їх компетенцію. При цьому Авакова депутати з собою чомусь не покликали, як і Зеленського.

Капустін зазначає, забавно, що на нещодавній прес-конференції Зеленський розповів – чи готовий він особисто нести відповідальність за беззаконня підлеглих. При тому, що главі МВС Зеленський особисто видав охоронну грамоту, занісши його до реєстру «недоторканних». У всякому разі, до тих пір, поки суд не винесе рішення у справі про вбивство Шеремета – Аваков в цій касті і буде залишатися. Читайте також – обмундируванню ДБР позаздрить будь-яка інша правоохоронна структура.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України