Авторські статті

Журналіст: «Купка прихильників Порошенко продовжує лякати прийдешнім кошмаром»

Відомий журналіст Максим Гардус на своїй сторінці в Facebook написав, що залишилася невелика група прихильників Петра Порошенка, яка  продовжує залякувати, в основному, один одного, прийдешніми жахами в Україні, якщо Петро Олексійович не обереться на другий термін. Журналіст зазначив, що розумні люди вже готують ґрунт для співпраці з новим главою держави.

«АТ «Укртрансгаз» розказала Господарський суд Києва, що веде переговори з «Укрнафтою» про укладення мирової угоди з приводу повернення їй 2,063 млрд куб. м газу», – пише журналіст. Він підкреслив, що прихильники «успішних» реформ «Нафтогазу» можуть розслабитися. Читачі активно коментують його посаду. «Але сам факт міг бути. Чутки про змову Бені з Коболєвимм вже давно витають», «Зрада підпадає під закон зворотньої карми. Особливо зрада Батьківщини», – пишуть читачі.

Нагадаємо, що раніше експерти попередили, що ні за яких обставин Петру Порошенку не вдасться переобиратися на другий термін. Згідно з результатами останніх опитувань, у іншому турі президентських виборів за Володимира Зеленського проголосують понад 60% виборців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України