Авторські статті

Журналіст розповів, як томос УПЦ міг стати перемогою РПЦ та Московського патріархату

Насправді історія з отриманням томосу про автокефалію УПЦ ще раз показує, що в Кремлі знаходяться зовсім не стратеги, які не здатні мислити наперед, випереджаючи дії. Якщо б російські стратеги мали мізки, а не копію шапки Мономаха, то вони б надійшов хитро, дала відповідні вказівки РПЦ, а та, в свою чергу, Московському патріархату в Україні. Про це у своєму блозі пише журналіст InformNapalm Антон Павлушко.

Він розповідає, що задум міг бути наступним – священнослужителі Московського патріархату УПЦ раптом погодилися б на рішення Константинополя і хитро б пішли на об’єднавчий з”їзд, погодившись брати участь у Соборі. Тоді знову Київський автокефальний патріархат був б наполовину складений з промосковських священнослужителів типу Агафангела і вся інша братія в рясах. І це було б реально погано для України.

Антон Павлушко, на щастя українців, в Росії вибирають завжди не найгірший для нас варіант, а кращий для свого внутрішнього телевізора. Саме тому все буде напористо і безрезультатно. Важко приймати хороші рішення, якщо вважаєш себе, то четвертим Римом, то іншим Києвом, то третім Константинополем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. На перший погляд, це так. Але маасква та й істєнно православниє не привчені атступать…Ну і потрібно взяти до уваги, що в середньостроковій перспективі навіть явнопромосковський Онуфрій постарався би дистанціюватися від москви…При підтримці Константинополя і суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.