Авторські статті

Журналіст: Росія погодиться на врегулювання з Донбасу в обмін на відмову від ЄС і НАТО

В очікуванні того варіанту врегулювання на Донбасі, який для України узгодять між собою великі дяді і тьоті, слід перш за все пам ” ятати, що виборці західноєвропейських країн «втомлені від розширення ЄС». Їм і з народами Центральної Європи зжитися нелегко, а тут ще ми. Тому, якщо Донбасу підготовленої нової для України політичної конфігурації буде відведена роль «додержання європейських прагнень України», на цьому цілком можуть зійтися інтереси Росії, Франції та Німеччини. Про це у своєму блозі пише журналіст Олексій Панич.

Він зазначає, суть компромісу між Росією і Європою щодо України, звичайно, полягає не у «забезпеченні прав жителів Донбасу», а в тому, щоб Росія відчувала себе в безпеці. А, означає, насамперед, що ні НАТО, ні членства в ЄС, і ніяких українських ракет, здатних долетіти до Москви бути не може.

За словами Панича, тоді і Європа, в свою чергу, буде почувати себе безпечніше», але не тому, що у неї проти Росії є захист, а тому, що Європа просто прибере з континенту всі ті, що і саму Європу надто обтяжує, і Росію «дратує». Отже, Європа просто не буде давати Росії «приводів для агресії». Так і Росії буде легше, і Європі спокійніше. Словом – «погралися і вистачить», пора назад в домайданний стан, хіба що з Безвізом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України