Авторські статті

Журналіст про спрощене громадянство для росіян: у нас вже є Ганапольський з Кісельовим, хіба цих мало?

Журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва у своєму блозі пише про те, що ідея про спрощений громадянство для росіян, яких нібито переслідують в РФ, маячня маячнею. Швидше – технологічно симпатично, але категорично не підходить нам, тому що кожен російський ліберал мріє зробити в Україні іншу Росію. Досить згадати, що вже дали громадянство заступнику «Московського комсомольця», який виписував після першого туру, як неназвані комбати будуть у всіх стріляти, підбурюючи військових.

Марина Данилюк-Ярмолаєва пише, є Ганапольський з Кисельовим, які мігрують з каналу на канал – і їм в принципі все одно, на кого працювати за контрактом. Є умовний алкоголік Биков, який лапає наших панночок в Одесі за сідниці, а після нововведень може претендувати на паспорт і моральний авторитет. Зрештою, навіть Венедиктов може претендувати на український паспорт, якщо мімікрує під російську опозицію.

За словами журналіста, в ідеї про спрощений громадянство немає відповідей на питання: чи будуть здавати прохачі іспит з української мови? Чи вони будуть лізти в політику і на ТБ? Чому таким людям недостатньо даті статус політичного біженця, ситуація виняткова? І знову ж – одна справа іноземці, які воювали в АТО. Інше – люди типу Венедиктова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.