Журналіст про спрощене громадянство для росіян: у нас вже є Ганапольський з Кісельовим, хіба цих мало?

Журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва у своєму блозі пише про те, що ідея про спрощений громадянство для росіян, яких нібито переслідують в РФ, маячня маячнею. Швидше – технологічно симпатично, але категорично не підходить нам, тому що кожен російський ліберал мріє зробити в Україні іншу Росію. Досить згадати, що вже дали громадянство заступнику «Московського комсомольця», який виписував після першого туру, як неназвані комбати будуть у всіх стріляти, підбурюючи військових.

Марина Данилюк-Ярмолаєва пише, є Ганапольський з Кисельовим, які мігрують з каналу на канал – і їм в принципі все одно, на кого працювати за контрактом. Є умовний алкоголік Биков, який лапає наших панночок в Одесі за сідниці, а після нововведень може претендувати на паспорт і моральний авторитет. Зрештою, навіть Венедиктов може претендувати на український паспорт, якщо мімікрує під російську опозицію.

За словами журналіста, в ідеї про спрощений громадянство немає відповідей на питання: чи будуть здавати прохачі іспит з української мови? Чи вони будуть лізти в політику і на ТБ? Чому таким людям недостатньо даті статус політичного біженця, ситуація виняткова? І знову ж – одна справа іноземці, які воювали в АТО. Інше – люди типу Венедиктова.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh