Авторські статті

Журналіст про скандал Бужанського і «НВ»: Тепер його будуть топтати всім колективом

Журналіст В’ячеслав Чечило прокоментував скандал з участю блогера Максима Бужанського і видання Новий час. Як повідомляє Голос українською, на своїй сторінці в Facebook журналіст зазначив, що коли він викладає пости про ЗМІ, підконтрольні Джорджу Соросу, це його суб’єктивна оцінка, але ніяк не журналістика. Саме з цієї причини він пише такі пости у себе в Facebook, а не в ЗМІ, щоб не виглядати тупою вівцею.

«Коли журналістка Нового часу пише, що Бужанський «ностальгує за СРСР і часів Віктора Януковича» – це теж ніяка не журналістика. В Україні занадто багато ЗМІ, які замість інформування читача займаються нав’язуванням йому певної політичної позиції», – зазначає Чечило.

За його словами, багато ЗМІ нав’язують читачам певну політичну позицію в дуже маніпулятивною і тупий формі, однак висловлювати критику на адресу цих видань – це те ж саме, як плюнути в Папу Римського. Саме з цієї причини тепер Бужанського будуть топтати всім колективом самих рукопожатних ЗМІ та чесних журналістів. «Але правда в тому, що ситуація вийшла з норми до слів Макса, а не після них», – додав журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України