Новини

Журналіст: «Німеччина відправить Росію з її «Північним потоком-2»

«Північний потік-2» є занадто дорогим задоволенням для Росії, адже мова йде про десятки мільярдів доларів, і коли-небудь у Путіна поцікавляться, навіщо було вкладено в цей проект.

Така заява пролунала від Євгена Кисельова, російського журналіста. «Рано чи пізно це відгукнеться, рано чи пізно спитають: «А нах*ена ти, Володимире Володимировичу, стільки бабок закачав в ці потоки, які дуже скоро можуть виявитися абсолютно марними?», – зазначив Кисельов. Він упевнений, що Німеччина буде використовувати газопровід тільки до тих пір, поки він буде їй вигідний з економічної точки зору, але одного разу німці кинути Путіна.

«Німці – прагматики. Якщо їм кажуть: купуйте безкоштовно – вони, звичайно, куплять. Але як тільки вони налагодять свої альтернативні джерела енергії, як вони побудують газоналивні термінали в достатній кількості, щоб приймати танкери зі скрапленим газом, який в змозі поставляти за конкурентною ціною Америка, боюся, що ці Північні і Південні потоки можуть легко перетворитися на купу заліза», – додав журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України