Авторські статтіПолітика

Тимошенко не дотримає обіцянки щодо пониження тарифів, – Вовнянко

Кандидат в президенти України Юлія Тимошенко на темі тарифів на комуналку знову обдурить довірливий електорат, як робила це вже неодноразово. Ні вдвічі, ні втричі ніякого зменшення не буде. Можливо, скинути якихось 15% і голосно оголосять, що це – лише початок процесу, але швидко відіб’ють ті відсотки інфляцією. І борги за комуналку не спишуть – це до ворожки не ходи. Про це у своєму блозі пише журналіст, блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, вся справа в тому, що керувати нинішньою Україною можна тільки двома шляхами, або жорстко змусити всіх затягнути пояси і думати як самим заробляти собі на життя, а для цього потрібна повноцінна диктатура, яка швидко зробить більшість щасливими, відправивши всіх нещасних збивати кувалдами окатиші на металургійних заводах Ахметова і Пінчука. Другий варіант – треба позичати гроші у МВФ. Тобто, те, що відбувається зараз, коли нас м’яко змушують затягувати пояси і думати, як нам заробляти на себе, отримуючи від МВФ значно менше, чим можна зайняти теоретично. На форумах «YES» у вересні цього року Юлія Тимошенко чітко сказала, що вона – прихильниця ринкової ціни на газ. Біда в тому, що реально ринкову ціну на газ наш споживач не платити навіть зараз – «Нафтогаз» продовжує компенсувати споживачам високу ціну імпортного газу. Тобто, у разі повністю ринкових цін на газ всередині України, тарифи не зменшаться – вони підвищаться.

Блогер пише, між рядків заяву Тимошенко звучить так: «перемігши на виборах, я відмовлюся від нинішніх популістських обіцянок і буду співпрацювати з МВФ та іншими кредиторами так само, як зараз президент Порошенко». Те ж саме можна говорити про Гриценка, Садовій, Кошулинского – і всіх інших кандидатів у повному складі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України